Share

Eventy

Eventy

EVENTY

Od ponad 20 lat budujemy dla naszych klientów stoiska targowe. Jesteśmy dumni z tego, że mamy grono stałych klientów, którzy są z nami od lat. To oni zmotywowali nas do poszerzenia zakresu naszej działalności o eventy, które jak się okazało pokochaliśmy z wzajemnością.

Z nami zorganizujesz uroczystą galę, otwarcie nowego obiektu, piknik firmowy, czy konferencję. Kompleksowo zorganizujemy każde ważne dla Twojej firmy wydarzenie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i nie powtarzamy scenariuszy, chyba że nas o to prosicie.

Mamy sprawdzonych podwykonawców, artystów oraz programy artystyczne, dzięki którym Twoje wydarzenie zrobi efekt wow na Twoich gościach.

Bogate zaplecze techniczne oraz zespół profesjonalistów, których oddamy do Twojej dyspozycji gwarantuje sukces Twojego wydarzenia.

Jak to działa?

dziale obsługi klienta pracuje zespół specjalistów, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez całą realizację. Project Manager zada Ci mnóstwo pytań po to, by zebrać wszystkie najważniejsze informacje w tzw. brief, czyli dokument, który pomoże nam przygotować dedykowany scenariusz Twojego wydarzenia. Następnie scenariusz trafia do działu projektowego, który przygotuje wstępną wizualizację poszczególnych elementów wydarzenia.

 

Dział projektowy spełnia marzenia i cele projektowe. Gwarantujemy, że kreatywność naszych projektantów jest nieograniczona, ale budżety naszych klientów już często tak, dlatego wybierając współpracę z nami możesz mieć pewność, że pamiętamy o wszystkim, również o Waszych portfelach. Zabierzemy Cię w podróż po wizualizowanym projekcie. Cierpliwie dopracujemy każdy szczegół, aż do momentu pełnej satysfakcji obu stron.

 

Dział produkcji – Wybrany projekt jest omawiany z kierownikiem działu produkcji oraz zespołem wykonawczym, którego zadaniem jest odtworzenie go w skali 1:1. W ten sposób wizja Klienta pojawi się w rzeczywistej przestrzeni. Fajnie, prawda?

Montaż to skomplikowany proces, który dzięki odpowiedniej organizacji pracy i doświadczeniu jest dla nas pracą w naturalnym środowisku. Największą radość sprawia nam zadowolenie klienta, który wraca do nas z kolejnym tematem do zrealizowania.

jak to działa?

Zasób 1

W czym możemy pomóc?

GALE I BANKIETY

KONFERENCJE I KONGRESY

OTWARCIA OBIEKTÓW

IMPREZY FIRMOWE

PIKNIKI FIRMOWE

EVENTY MARKETINGOWE