Share

O firmie

O firmie

O firmie

Poznaj naszą firmę

Arsstudio, obecne na rynku od 20 lat ciągle, powiększając zaplecze technologiczne, personalne i korzystając z procentującego doświadczenia w zakresie zabudowy stoisk na: targach, eventach, spotkaniach biznesowych i kongresach w całej Europie, postawiło przede wszystkim na długofalowe relacje z klientami.

Dopasowując się  do potrzeb: dla  dużych korporacji wielcy, dla firm rodzinnych mali, zrealizujemy  Wasze stoisko skupiając się zawsze na detalach, które przesądzają o finalnym sukcesie na targach.

Do każdego klienta podchodzimy z równym zaangażowaniem i staramy się, aby czuł się wyjątkowo na każdym z etapów współpracy. Co nas wyróżnia:

 • kompleksowość  – sami projektujemy, produkujemy elementy zabudowy,
  transportujemy, montujemy, zapewniamy nowoczesny system oświetleniowy,
  nagłośnieniowy i efekty multimedialne
 • terminowość –  potwierdzoną przez naszych klientów w kraju i na
  świecie
 • zrozumienie priorytetów wystawców – nie tylko słyszymy, my słuchamy
  klienta
 • indywidualizujemy potrzeby
 • rzetelny, doświadczony team techników, stolarzy, designerów wszystko po to by na przykład  móc zrealizować stoisko dla Lamborghini, autentyczny ring bokserski czy  nagrodzone  i wyróżnione kurtyny wodne na stoiskach 3-Helisa.

Stoiska oddajemy takie jakie sami chcielibyśmy otrzymać będąc na miejscu naszych klientów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy zabudowy systemowej jak i indywidualnej a także wizualnej tak, by  w jak największym stopniu wyeksponować walory Waszej firmy”.