Share

Nasze Usługi

Nasze Usługi

ARSSTUDIO od 20 lat zajmuje się szeroko pojętą produkcją stoisk targowych, które buduje w Polsce, Europie i na świecie. Organizujemy stanowiska targowe w wielu dziedzinach gospodarki, usług, a tak najzwyczajniej-wszędzie tam, gdzie zaprowadzi nas Klient.

Pracujemy w nowoczesnym warsztacie, dzięki temu czujemy się pewnie w obróbce każdego materiału z którego tworzymy elementy zabudowy. Zaplecze techniczne nas mocno wspomaga, a CNC realizuje najbardziej wymyślne kształty dekoracji. Nie wyobrażamy sobie już dzisiaj pracy bez własnego transportu, asortymentu mebli, sprzętu AGD czy RTV, którymi uposażamy stoiska. Wydruki z każdej półki, różnorodność materiałów i technik,  elementy 3D, podświetlenia – to nasze rękodzieła.

Jak działamy?

 

rozmowa  – projekt – produkcja – montaż – demontaż

W dziale handlowym pracuje zespół, który jako pierwszy rozmawia z Klientem  i prowadzi krok po kroku przez całą realizację. Handlowiec słucha, ale przede wszystkim wsłuchuje się w najdrobniejsze szczegóły rozmowy prowadzonej z Klientem. Można powiedzieć, że diagnozujemy potrzeby i układamy plan ich realizacji dokładnie, szczegół po szczególe by finalnie odnieść sukces na ekspozycji.

Dział projektowy spełnia marzenia i wizualizuje to co Klient przekaże Handlowcowi.

Projektujemy stoiska tak, jakbyśmy sami mieli na nich pracować. To jest zaszczytna rola naszego działu projektowego w którym doświadczone koleżanki uwalniają wodze wyobraźni i projektują…. tylko Klient może je powstrzymać, aby nie wyprzedziły jego wizji. Uzgadniamy każdy detal z klientem zabierając go w podróż po wizualizowanym  projekcie. Cierpliwie dopracowujemy szczegóły.

Dział produkcji – rzeczy nie możliwe realizuje od ręki, a na cuda – trzeba chwilę poczekać. Wybrany projekt jest omawiany z zespołem profesjonalistów, którzy odtworzą go  w skali 1:1 i w ten sposób wizja zaakceptowana przez Klienta pojawi się w rzeczywistej przestrzeni.

Montaż to czas oczekiwany dla wszystkich w naszej firmie. To kwintesencja wieloetapowej pracy. Dzień Klienta – to za każdym razem nasze firmowe święto. Klient po raz pierwszy widzi swój wymarzony projekt. Proszę mi wierzyć, żadna nagroda targowa za stoisko, a mamy ich trochę, nie daje satysfakcji jak zadowolenie i uśmiech na twarzy Klienta. Na szczęście widzimy go najczęściej, nawet po kilku wspólnych edycjach targów.

Zadzwoń

i Dowiedz się więcej


+48 502 518 055