the joy luck club essay net neutrality essay benefits of the death penalty essay can you help me with math
Share

Nasze Usługi

Nasze Usługi

ARSSTUDIO od 20 lat zajmuje się szeroko pojętą produkcją stoisk targowych, które buduje w Polsce, Europie i na świecie. Organizujemy stanowiska targowe w wielu dziedzinach gospodarki, usług, a tak najzwyczajniej-wszędzie tam, gdzie zaprowadzi nas Klient.

 Pracujemy w nowoczesnym warsztacie, dzięki temu czujemy się pewnie w obróbce każdego materiału z którego tworzymy elementy zabudowy. Zaplecze techniczne nas mocno wspomaga, a CNC realizuje najbardziej wymyślne kształty dekoracji. Nie wyobrażamy sobie już dzisiaj pracy bez własnego transportu, asortymentu mebli, sprzętu AGD czy RTV, którymi uposażamy stoiska. Wydruki z każdej półki, różnorodność materiałów i technik,  elementy 3D, podświetlenia – to nasze rękodzieła.

Jak działamy?

 

rozmowa  – projekt – produkcja – montaż – demontaż

 

W dziale handlowym pracuje zespół, który jako pierwszy rozmawia z Klientem  i prowadzi krok po kroku przez całą realizację. Handlowiec słucha, ale przede wszystkim wsłuchuje się w najdrobniejsze szczegóły rozmowy prowadzonej z Klientem. Można powiedzieć, że diagnozujemy potrzeby i układamy plan ich realizacji dokładnie, szczegół po szczególe by finalnie odnieść sukces na ekspozycji.

 

Dział projektowy-spełnia marzenia i wizualizuje to co Klient przekaże Handlowcowi.

Projektujemy stoiska tak, jakbyśmy sami mieli na nich pracować. To jest zaszczytna rola naszego działu projektowego w którym doświadczone koleżanki uwalniają wodze wyobraźni i projektują…. tylko Klient może je powstrzymać, aby nie wyprzedziły jego wizji. Uzgadniamy każdy detal z klientem zabierając go w podróż po wizualizowanym  projekcie. Cierpliwie dopracowujemy szczegóły.

 

Dział produkcji – rzeczy nie możliwe realizuje od ręki, a na cuda – trzeba chwilę poczekać. Wybrany projekt jest omawiany z zespołem profesjonalistów, którzy odtworzą go  w skali 1:1 i w ten sposób wizja zaakceptowana przez Klienta pojawi się w rzeczywistej przestrzeni.

 

Montaż to czas oczekiwany dla wszystkich w naszej firmie. To kwintesencja wieloetapowej pracy. Dzień Klienta – to za każdym razem nasze firmowe święto. Klient po raz pierwszy widzi swój wymarzony projekt. Proszę mi wierzyć, żadna nagroda targowa za stoisko, a mamy ich trochę, nie daje satysfakcji jak zadowolenie i uśmiech na twarzy Klienta. Na szczęście widzimy go najczęściej, nawet po kilku wspólnych edycjach targów.

Zadzwoń

i Dowiedz się więcej

+48 502 518 055